"My Husband Oh Jak-Doo" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

Başrollerinde Uee ve Kim Kang-Woo’nun rol aldığı "My Husband Oh Jak-Doo" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, toplumun baskısı nedeniyle âşık olmadan evlenen bir kadının (Uee) etrafında dönmektedir. Ancak çok geçmeden evli çiftin arasında bir romantizm gelişir.

Uee dizide bir yayın istasyonunda yapımcı olan Han Seung-Joo karakterini canlandırmaktadır. Hayatında hiç ev işi yapmamıştır ve sadece kariyerine odaklanmıştır. 30’lu yaşlarının ortalarında bekâr bir kadın olduğu için etrafındakiler tarafından çok sık eleştiri alır. Bir gün, bu eleştirilerden kurtulmak ve 'evli bir kadın' olmak için âşık olmadığı Oh Jak-Doo (Kim Kang-Woo) ile evlenmeye karar verir. Uee’nin karakter afişinde, "Randevuya çıkmak, evlenmek… Gerçekten tüm bunları yapmak zorunda mıyız?" yazmaktadır.

Kim Kang-Woo dizide bir dağda yaşayan Oh Jak-Doo karakterini canlandırmaktadır. Kim Kang-Woo’nun karakter afişinde, "Tek sahip olduğu şey bedenidir. %100 masum doğa adamı." yazmaktadır.

Ayrıca dizide Jung Sang-Hoon ve Han Sun-Hwa yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Han Sun-Hwa dizide Oh Jak-Doo’un (Kim Kang-Woo) ilk aşkı olan Jang Eun-Jo karakterini canlandırmaktadır. Han Sun-Hwa’nın karakter afişinde Jak-Doo’ya ifaden, "Oppa, beni özlemedin mi?" yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Come! Jang Bo-Ri", "My Daughter, Geum Sa-Wol" ve "You Are Too Much" dizilerinin yönetmeni Baek Ho-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)