"Grand Prince" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 27-02-2018, 13:32

Başrollerini Joo Sang-Wook, Jin Se-Yeon ve Yoon Si-Yoon’un paylaştığı "Grand Prince"in 6 dakika 9 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde aynı kıza âşık olan iki prensin etrafında dönmektedir.

Yoon Si-Yoon dizide Prens Lee Whi karakterini canlandırmaktadır. Kraliyetin içindeki güç savaşlarının arasında büyümüştür. Joseon toplumunda en yakışıklı damat adayı olarak bilinmektedir.

Jin Se-Yeon dizide elit bir ailenden gelen Sung Ja-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Babası prestijli bir devlet görevlisidir. Ja-Hyun güzelliği ile o kadar çok ün kazanmıştır ki ülkenin dört bir yanından evlilik teklifi gelmektedir. Ancak o bu teklifleri geri çevirir. Güçlü bir merhamet duygusuna ve sıcak bir kalbe sahip dürüst birisidir. O ve Prens Lee Whi (Yoon Si-Yoon) birbirini sevmektedir.

Joo Sang-Wook dizide dizide Prens Lee Whi’nin (Yoon Si-Yoon) abisi olan Prens Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Küçük kardeşini öldürmek zorunda kalsa bile sevdiği kadına (Jin Se-Yeon) sahip olabilmek için kral olmak istemektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Princess' Man", "Gunman in Joseon" ve "Sweet Stranger and Me" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2014 – 2015 yapımı "Maids" dizisini kaleme alan Jo Hyoun-Kyoung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)