"Grand Prince" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     27-02-2018, 13:32

Başrollerini Joo Sang-Wook, Jin Se-Yeon ve Yoon Si-Yoon’un paylaştığı "Grand Prince"in 6 dakika 9 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde aynı kıza âşık olan iki prensin etrafında dönmektedir.

Yoon Si-Yoon dizide Prens Lee Whi karakterini canlandırmaktadır. Kraliyetin içindeki güç savaşlarının arasında büyümüştür. Joseon toplumunda en yakışıklı damat adayı olarak bilinmektedir.

Jin Se-Yeon dizide elit bir ailenden gelen Sung Ja-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Babası prestijli bir devlet görevlisidir. Ja-Hyun güzelliği ile o kadar çok ün kazanmıştır ki ülkenin dört bir yanından evlilik teklifi gelmektedir. Ancak o bu teklifleri geri çevirir. Güçlü bir merhamet duygusuna ve sıcak bir kalbe sahip dürüst birisidir. O ve Prens Lee Whi (Yoon Si-Yoon) birbirini sevmektedir.

Joo Sang-Wook dizide dizide Prens Lee Whi’nin (Yoon Si-Yoon) abisi olan Prens Lee Kang karakterini canlandırmaktadır. Küçük kardeşini öldürmek zorunda kalsa bile sevdiği kadına (Jin Se-Yeon) sahip olabilmek için kral olmak istemektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Princess' Man", "Gunman in Joseon" ve "Sweet Stranger and Me" dizilerinin yönetmeni Kim Jung-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2014 – 2015 yapımı "Maids" dizisini kaleme alan Jo Hyoun-Kyoung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…