Park Seo-Joon ve Park Min-Young Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

Park Seo-Joon’un tvN’in yeni dizisi "Why Secretary Kim" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanırken Park Min-Young’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

"Legend of the secretary world" adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi zeki ve yakışıklı olmasına rağmen narsist biri olan bir şirketin başkan yardımcısı ve işinde oldukça iyi olan onun sekteri arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Park Seo-Joon dizide bir aile şirketinde başkan yardımcısı olarak çalışan Lee Young-Joon karakterini canlandıracak. Yüksek IQ’ya ve çekici bir görünüme sahip olmasına rağmen kibirli ve bencil birisidir. Bu da onu birlikte çalışılması en zor insanlardan biri haline getirmektedir. Sekreteri Kim Mi-So'nun işinde mükemmel olmasından oldukça memnundur. Ancak bir gün sekreteri işinden istifa eder.

Park Min-Young eğer teklifi kabul ederse dizide Lee Young-Joon’un (Park Seo-Joon) sekreteri olan Kim Mi-Soo karakterini canlandıracak. Sekreterlik dünyasında, ona verilen görevleri yerine getirmek için her şeyi yapan bir efsane olarak bilinmektedir. İşyerinde mükemmellik için yüzünde bir gülümseme ile çok çalışırken evinde oldukça tembel birisidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Let's Eat" serisini, "Let's Fight Ghost" ve "Because This Is My First Life" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)