"Cheese in the Trap" Filminin Ana Fragmanı ve İlk Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 1-03-2018, 15:07

"Cheese in the Trap" filminin versiyonunun ikinci fragmanı yayımlandı.

Filmin ana kadrosunda Park Hae-Jin, Oh Yeon-Seo, Park Ki-Woong ve Yu In-Young yer almaktadır.

Film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

Ayrıca 2016 yılında webtoonun "Cheese in the Trap" dizi versiyonu yayımlanmıştı.

Yayımlanan afişlerdeki karakter eskizleri "Cheese in the Trap" webtoonun orijinal yazarı Soon Ggi tarafından çizilmiştir.

Park Hae-Jin filmde dışarıdan mükemmel bir insan gibi görünmesine rağmen herkesten sakladığı korkunç bir tarafı olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Sevimli ama oldukça şüpheli Yoo-Jung."  ve "Hong Seol, benimle çıkmak ister misin?"  yazmaktadır.

Oh Yeon-Seo filmde tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong Seol karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Kafam oldukça karışık ama mutluyum."  ve onun kabarık saçlarına itafen "Köpek tüylü Hong Seol, oldukça sevimli"  yazmaktadır.

Park Ki-Woong filmde Yoo-Jung’un (Park Hae-Jin) çocukluk arkadaşı ve asi bir kişiliğe sahip olan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, Yoo-Jung’un karanlık tarafına itafen "Yoo-Jung’u çok fazla tanımıyorsun."  ve "Sert, soğuk görünüm ve sıcak bir kalbe sahip Baek In-Ho."  yazmaktadır.

Yu In-Young filmde Baek In-Ho'nun (Park Ki-Woong) ablası ve lüks bir yaşama alışmış olan Baek In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Edindiğim tecrübelerimden dolayı söylüyorum benimle uğraşırsan sadece sen kaybedersin."  ve "Çekici kız Baek In-Ha"  yazmaktadır.

Filmin 14 Mart 2018 tarihinde Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2)