Junho, Jang Hyuk ve Jung Ryeo-Won’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

'2PM' grubundan Junho, Jang Hyuk ve Jung Ryeo-Won’a SBS’in yeni "Greasy Melo" dizisinde başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

Dizi, bir zamanlar oldukça ünlü olan bir şefin mesleğinde dibe battıktan sonra tekrar hayata tutunma mücadelesini konu almaktadır.

Junho eğer teklifi kabul ederse dizide bir şef olan Seo Poong karakterini canlandıracak. Eskiden ünlü bir şefti ve en iyi Çin restoranında şeflik yapmıştı. Ancak bir gün mesleğindeki bu popülaritesini kaybeder ve pis bir mahalledeki kapanmanın eşiğinde olan küçük bir Çin restoranında çalışmaya başlar.

Jang Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide bir binanın sahibi olan Doo Chil-Seo karakterini canlandıracak. Eski bir çete üyesi olan Chil-Seo 5 yıl boyunca hapishanede yatmıştır.

Jung Ryeo-Won’a hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bilinmiyor ancak teklifi kabul ederse kadın başrol karakteri canlandıracak.

Dizinin senaristliğini 2010 yapımı "Pasta", 2013 – 2014 yapımı "Miss Korea" ve 2016 yapımı "Jealousy Incarnate" dizilerini kaleme alan Seo Sook-Hyang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Nisan ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)