Hwang Jung-Eum’a "Handsome Guy and Jung-Eum" Dizisinden Teklif Götürüldü

Hwang Jung-Eum ve Min Nam-Koong SBS’in yeni romantik-komedi türündeki dizisinde birlikte rol alabilir.

Geçtiğimiz ay oyuncu Min Nam-Koong’e "Handsome Guy and Jung-Eum"  dizisinden teklif götürüldüğü ve oyuncunun bu teklifi olumlu bir şekilde gözden geçirdiği doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Min Nam-Koong’e SBS’in Yeni Dizisinden Teklif Götürüldü

Dizi, aşkı tamamen çözdüğüne inanan bir adamla hayatının merkezini aşk üzerine kurmuş bir kadının arasındaki romantik hikâyeyi anlatmaktadır. Adam ve kadın tamamen zıt karakterlere sahiptir. Adam kendini bir aşk gurusu olarak görmektedir. Kadının ise en büyük hayali âşık olduğu bir adam ile evlenmektir.

Min Nam-Koong eğer teklifi kabul ederse dizide bekâr yakışıklı bir adam olan Hoon-Nam karakterini canlandıracak. Aşka inanmaz. Ayrıca 'Hoon-Nam' Korecede 'yakışıklı adam' demektir.

Hwang Jung-Eum eğer teklifi kabul ederse çiftlere danışmanlık yapan Jung-Eum karakterini canlandıracak. Eskiden bir dalgıç olan Jung-Eum hayatının aşkı ile tanışma hayalleri kurmaktadır. Ancak bir gün yaşadığı bir olaydan sonra bu hayalinden vazgeçer.

Dizinin senaryosunu "My Unfortunate Boyfriend" ve "Tamra, the Island" dizileri ile adını duyuran senarist Lee Jae-Yoon kaleme almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)