"Let's Hold Hands Tightly And Watch The Sunset" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

  alie   |     6-03-2018, 13:11

Başrollerini Han Hye-Jin ve Yoon Sang-Hyun’un paylaştığı "Let's Hold Hands Tightly And Watch The Sunset" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, ölüm korkusu ile yüzleştikten sonra yaşadıkları hayatı gözden geçiren evli bir çiftin dokunaklı ve kalpleri ısıtan hikâyesini konu almaktadır. Çift, birlikte geçirdikleri zamanı hatırladıkça ailesinin önemini kavrar ve birbirlerine duydukları sevgiyi fark eder.

Han Hye-Jin dizide evli bir kadın olan Nam Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Üniversitedeki ilk yılından beri âşık olduğu ve üniversitede sunbae’yi olan Kim Do-Young ile evlenir. Mutlu bir hayatı varken birden boşanmak ister. Ölmeden önce yaşamını güzel kılacak yeni bir âşk aramaya başlar. Onun karakter afişinde kocasına itafen, "Sevdiğim birisine sahiptim."  yazmaktadır.

Yoon Sang-Hyun dizide Nam Hyun-Joo’nun (Han Hye-Jin) kocası olan Kim Do-Young karakterini canlandırmaktadır. Dahi bir mimar olarak bilinirken son zamanlarda kariyerinde bir çöküş içindedir. Çünkü yeniliklere kapalıdır ve kesinlikle kendi tarzından ödün vermemektedir. Bu zor zamanları eşinin desteği ile daha iyi bir şekilde geçirmektedir. Onun karakter afişinde evli bir çiftin evlilik yeminine itafen, "Sözümüzü tutacağız."  yazmaktadır.

Ayrıca dizide Yu In-Young ve Kim Tae-Hoon yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Yu In-Young dizide Kim Do-Young’un (Yoon Sang-Hyun) ilk aşkı olan Shin Da-Hye karakterini canlandırmaktadır. Bir Amerikan yatırım şirketinin Asya bölümünün müdürüdür. Amerika’ya gittikten 10 yıl sonra Güney Kore’ye geri döner. Onun karakter afişinde Kim Do-Young'a itafen, "Sana sahip olmaya hakkım var."  yazmaktadır.

Kim Tae-Hoon dizide beyin tümörü konusunda uzman bir doktor olan Jang Suk-Joon karakterini canlandırmaktadır. Eşini bir beyin tümöründen dolayı kaybettikten sonra kendini bu konudaki araştırmalara adamıştır. Bir hastalığın teşhisi konulan Nam Hyun-Joo’nun (Han Hye-Jin) doktorudur ve onunla tanıştıktan sonra hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Onun karakter afişinde Nam Hyun-Joo'na itafen, "Ne olursa olsun onu kurtarmak istiyorum."  yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 21 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…