"Eulachacha Waikiki" Dizisi 4 Bölüm Uzatıldı + 11. ve 12. Bölümleri 1 Hafta Ertelendi

  Maysa   |     6-03-2018, 13:32

JTBC’nin popüler komedi-gençlik dizisi "Eulachacha Waikiki"nin 4 bölüm uzatıldığı bildirildi.

İlk başlarda 16 bölüm olması planlanan dizi böylece toplam da 20 bölüm olacak.

Ayrıca yapılan açıklamada 12 Mart ve 13 Mart’ta yayımlanması gereken dizinin 11. ve 12. bölümlerinin bir hafta ertelendiği bildirildi. Dizinin 11. ve 12. bölümleri böylece 19 Mart ve 20 Mart’ta yayımlanacak. Bir haftalık ertelemenin nedeni olarak personele ve oyunculara dizinin çekimlerini tamamlamak için daha fazla zaman vermek olduğu belirtildi.

12 Mart ve 13 Mart’ta "Eulachacha Waikiki" dizisi için özel bir yayın yer alacak. Bu özel yayın dizinin kamera arkası görüntülerini ve oyuncuların yorumlarını içerecek.

Dizi, Itaewon'daki iflasın eşiğindeki Waikiki konuk evini işleten üç kişi etrafında dönmektedir. Dizinin başrollerinde ise Kim Jung-Hyun, Lee Yi-Kyung, Son Seung-Won, Jung In-Sun, Go Won-Hee ve Lee Joo-Woo yer almaktadır.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…