"Switch: Change the World" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

Başrollerinde Jang Keun-Suk, Han Ye-Ri ve Jung Woong-In'ın rol aldığı SBS’in yeni "Switch: Change the World" dizisinin karakter tanıtım afişleri yayımlandı

Dizi, peşin hükümlü ve yozlaşmış savcıların cezalandıramadığı suçluları dolandırarak para cezasına mahkûm eden bir dolandırıcının (Jang Keun-Suk) etrafında dönmektedir.

Jang Keun-Suk dizide iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Canlandırdığı karakterlerden biri dolandırıcı olan Sa Do-Chan’dır. Baro sınavlarından geçecek kadar zeki olmasına rağmen savcı olamamıştır. Savcı olamasa da kendi bildiği yolla adaleti sağlamaya çalışmaktadır. Diğer canlandırdığı karakter bir savcı olan Baek Joon-Soo’dur. Hukukun üstünlüğünü savunmaktadır.

Han Ye-Ri dizide bir savcı olan Oh Ha-Ra karakterini canlandırmaktadır. Düşük gelirli bir aileden gelmektedir. Bir kadın olmaktan kaynaklanan toplumsal engelleri aşıp kendi yeteneği ve çabası ile bir savcı olmuştur. Enerjik bir kişiliğe ve keskin bir zekaya sahiptir.

Jung Woong-In dizide bir sanat galerisinin yöneticisi olan Geum Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır. Sanat camiasında ünlü bir isimdir.

Ayrıca dizide Jo Hee-Bong, Shin Do-Hyun ve An Seung-Hwan yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Jo Hee-Bong dizide yönetmen Bong karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar gelecek vadeden bir film yapımcısıydı ancak şimdilerde yeteneklerini dolandırıcılık işlerinde kullanmaktadır. Sa Do-Chan’ın (Jang Keun-Suk) dolandırıcılık ekibinin yönetmenidir.

Shin Do-Hyun dizide bir hemşire olan So Eun-Ji karakterini canlandırmaktır. Sa Do-Chan’ın (Jang Keun-Suk) dolandırıcılık ekibinin oyuncusudur.

An Seung-Hwan dizide dahi bir hacker olan Jeon In-Tae karakterini canlandırmaktır. Alaycı bir kişiliğe sahiptir. Sa Do-Chan’ın (Jang Keun-Suk) dolandırıcılık ekibinin dijital ve elektronik ekipmanlarından sorumludur.

Dizinin senaristliğini "The Suspicious Housekeeper" dizisini kaleme alan Baek Woon-Chul yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 28 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)