"My Mister" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 14-03-2018, 13:43

Başrollerinde Lee Sun-Kyun ve IU’nun rol aldığı "My Mister" dizisinden IU’nun karakter fragmanı yayımlandı.

Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın (Lee Sun-Kyun) hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının (IU) onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.

IU dizide 20’li yaşlarında olan Lee Ji-An karakterini canlandırmaktadır. Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) çalıştığı inşaat şirketinde sözleşmeli bir işçi olarak çalışan Ji-An hem hasta büyükannesine bakmaktadır hem de borçlarını ödemeye çalışmaktadır. Hayattın zorluklarından usandığı için geleceğe dair ne bir hedefi ne de bir hayali vardır.

Yayımlanan fragmanda IU şu sözleri söylemektedir: "En göz alıcı yerden en karanlık yere, en tuhaf yerden en çekici yere."

Dizinin yönetmenliğini "Signal", "Misaeng", "Monstar" ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmeni Kim Won-Suk, senaristliğini "Another Miss Oh" dizisinin kaleme alan Park Hae-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 21 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)