"Switch: Change the World"un Yeni Fragmanı Yayımlandı + Karakterler Hakkında Bilgi Verildi
  • alie
  • 16-03-2018, 13:22

Başrollerini Jang Keun-Suk ve Han Ye-Ri’nin paylaştığı SBS’in yeni "Switch: Change the World" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı ve üç ana karakteri hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

Dizi, peşin hükümlü ve yozlaşmış savcıların cezalandıramadığı suçluları dolandırarak para cezasına mahkûm eden bir dolandırıcının (Jang Keun-Suk) etrafında dönmektedir.

Jang Keun-Suk Canlandırdığı karakterlerden biri dolandırıcı olan Sa Do-Chan’dır. Karizmatik ve oldukça keskin zekâya sahip birisidir. Baro sınavlarından geçebilecek kapasiteye sahip olmasına rağmen savcı olamamıştır. Savcı olamasa da hem hukuk bilgilerini hem de dolandırıcılık yeteneklerini kullanarak kendi bildiği yolla adaleti sağlamaya çalışmaktadır. Her zaman sadece karanlık insanları hedef almaktadır. Diğer canlandırdığı karakter bir savcı olan Baek Joon-Soo’dur. Hukukun üstünlüğünü savunmaktadır. Yeni bir uyuşturucu davası üzerinde çalışırken saldırıya uğrar.

Han Ye-Ri dizide bir savcı olan Oh Ha-Ra karakterini canlandırmaktadır. Düşük gelirli bir aileden gelmektedir. Bir kadın olmaktan kaynaklanan toplumsal engelleri aşıp kendi yeteneği ve çabası ile bir savcı olmuştur. Enerjik bir kişiliğe ve keskin bir zekaya sahiptir. Geçmişte, Ha-Ra haksız yere hırsızlıkla suçlanarak okuldan atılmıştır. Ancak, sunbaeyi Baek Joon-Soo’nun (Jang Keun-Suk) yardımıyla adını temize çıkarmayı başarmıştır. Joon-Soo ona savcı olmak istediğini söyleyince Ha-Ra onun yolundan giderek bir savcı olmaya karar vermiştir. Onun hedefinde dolandırıcılar vardır. Çalıştığı dava saldırıya uğrayan Joon-Soo’nun intikamını almak ve davayı çözmek için istemeye istemeye tıpkı ona benzeyen Sa Do-Chan (Jang Keun-Suk) ile iş birliği yapmak zorunda kalır.

Jung Woong-In dizide bir sanat galerisinin yöneticisi olan Geum Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır. Sanat camiasında ünlü bir isimdir. Ancak sanat camiasında yer almasının tek nedeni yaptığı uyuşturucu işini gizlemektir. Rakiplerinin zayıf yönlerini kolayca bulur ve kendi bildiği yöntem ile onları durdurmak için kullanır.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Jo Hee-Bong, Shin Do-Hyun ve An Seung-Hwan yer almaktadır.

Dizinin senaristliğini "The Suspicious Housekeeper" dizisini kaleme alan Baek Woon-Chul yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 28 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)