"Rich Family's Son" Dizisinin İlk Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-03-2018, 14:40

Başrollerinde Kim Ji-Hoon ve Kim Joo-Hyun’un rol aldığı MBC’nin yeni aile dizisi "Rich Family's Son"ın bir ana afişi ve dört ana karakterin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, zengin bir aileye sahipken babası öldükten sonra oldukça fazla borcun altında kalan bir adamın (Kim Ji-Hoon) etrafında dönmektedir. Lee Gwang-Jae, zenginliğin verdiği güvenle şımarık ve olgunlaşmamış birisidir. Bir gün, babası arkasında çok büyük miktarda bir borç bırakarak ölür. Babasının onurunu korumak ve tüm borcu kapatmak için mücadele vermeye başlar.

Kim Ji-Hoon dizide zengin bir aileye sahip Lee Gwang-Jae karakterini canlandırmaktadır. Zenginliğin verdiği güvenle şımarık ve olgunlaşmamış birisidir. Bir gün, babası arkasında çok büyük miktarda bir borç bırakarak ölür. Babasının onurunu korumak ve tüm borcu kapatmak için mücadele vermeye başlar.

Kim Joo-Hyun dizide Kim Young-Ha karakterini canlandırmaktadır. Parlak ve pozitif bir kişiliğe sahiptir. Babasının bıraktığı borçları ödemeye çalışırken Lee Gwang-Jae’nin (Kim Ji-Hoon) sürekli yanında olur ve onu her zaman destekler.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Lee Gyu-Han ve Hong Soo-Hyun’un yer almaktadır.

Lee Gyu-Han dizide bir franchise şirketinde çalışan Tae-Il karakterini canlandırmaktadır. Kim Young-Ha’yı (Kim Joo-Hyun) sevmektedir.

Hong Soo-Hyun dizide bir moda şirketinde çalışan Kyung-Ha karakterini canlandıracak. Lee Gwang-Jae’yi (Kim Ji-Hoon) sevmektedir.

Dizinin ilk bölümünün 25 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)