"My Mister" Dizisinin Yeni Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-03-2018, 15:00

Başrollerinde Lee Sun-Kyun ve IU’nun rol aldığı "My Mister" dizisinin dört ana karakterin afişleri yayımlandı.

Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın (Lee Sun-Kyun) hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının (IU) onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.

Lee Sun-Kyun dizide bir inşaat şirketinde mühendis olarak çalışan Park Dong-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Hayata karşı her zaman tedbirli yaklaşmaktadır. Sessiz ve çektiği acıları içine atan Dong-Hoon sevdikleri için her şeyi yapan birisidir.

IU dizide 20’li yaşlarında olan Lee Ji-An karakterini canlandırmaktadır. Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) çalıştığı inşaat şirketinde sözleşmeli bir işçi olarak çalışan Ji-An hem hasta büyükannesine bakmaktadır hem de borçlarını ödemeye çalışmaktadır. Hayattın zorluklarından usandığı için geleceğe dair ne bir hedefi ne de bir hayali vardır.

Park Ho-San dizide Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) abisi olan Park Sang-Hoon karakterini canlandırmaktadır. Yönettiği iki işletme başarısızlıkla sonuçlandıktan sonra işe girdiği diğer yerlerden de kovulmuştur. Annesinin evinde yaşamak zorunda kalan Sang-Hoon her şeye rağmen mutluluğun yollarını arayan romantik birisidir.

Song Sae-Byeok dizide Park Dong-Hoon’un (Lee Sun-Kyun) erkek kardeşi olan Park Gi-Hoon karakterini canlandırmaktadır. 20’li yaşlarında çektiği bağımsız bir film Cannes Film Festivali'ne davet edildiği için o zamanlar dahi bir yönetmen olarak görülüyordu. Ancak, ardından geçen 20 yılda bir yönetmeni olarak çektiği hiçbir yapım başarı gösterememiştir.

Dizinin yönetmenliğini "Signal", "Misaeng", "Monstar" ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmeni Kim Won-Suk, senaristliğini "Another Miss Oh" dizisinin kaleme alan Park Hae-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 21 Mart’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)