Choi Soo-Young İlk Kez Bir Filmde Başrol Karakteri Canlandırabilir

  Rüzgar Esintisi   |     22-03-2018, 15:57

'Girls’ Generation' grubundan Choi Soo-Young’a "Memories of a Dead-End" adlı yeni bir filmde başrol karakteri canlandırması teklif edildi.

Film, Japon yazar Yoshimoto Banana’nın kaleme aldığı aynı adı taşıyan bir romandan uyarlamadır ve Yoshimoto Banana bu romanın eserleri arasında kişisel olarak en favori kitabı olduğunu belirtmiştir.

Film, kaderinin aşkı olduğuna inandığı birisini kaybeden ve bu yüzden hayatının bir çıkmaza girdiği hisseden bir kadının etrafında dönmektedir. Kadın bir gün yeni bir şehre taşınır ve yeni insanlarla tanışır. Burada acı kayıplara rağmen bir insanın yaşamaya nasıl devam ettiğini öğrenir.

Choi Soo-Young eğer teklifi kabul ederse filmde Yumi karakterini canlandıracak. Kendiyle daha fazla zaman geçirirken sevginin ve hayatın ne anlama geldiğini bulacak.

Film Kore-Japonya ortak yapımı olacak ve filmin çekimlerine bu yılın Nisan ayında Japonya’da başlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…