Yang Se-Jong ve Shin Hye-Sun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Hamlet   |     23-03-2018, 16:12

Yang Se-Jong ve Shin Hye-Sun’a yeni bir dizide başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldü.

23 Mart’ta Shin Hye-Sun’un ajansı SBS’in yeni dizisi "I’m 30 but 17" ("Thirty But Seventeen") dizisinde rol alması için teklif aldığını doğruladı. Ayrıca kaynak şunları söyledi: "Şuan incelediği dizilerden biri."

Yang Se-Jong‘un ajansı da oyuncunun teklifi gözden geçirdiğini bildirdi.

Dizinin konusu veya oyunculara hangi karakteri canlandırmaları için teklif götürüldüğü konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

"I’m 30 but 17" dizisi, "She Was Pretty" dizisinin senaristti Jo Sung-Hee tarafından kaleme alınmıştır ve dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…