Song Yoon-A’nın "Secret Mother" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Song Yoon-A’nın SBS’in yeni gizem türündeki "Secret Mother" dizisinde başrol karakterlerden birini canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, çocuğunun ölümü hakkında sır saklayan Kim Yoon-Jin ve üniversiteye hazırlanan oğluna danışmanlık yapmak için evlerinde yaşamaya başlayan gizemli bir kadının etrafında dönmektedir.

Song Yoon-A dizide eski bir psikiyatrist olan Kim Yoon-Jin karakterini canlandıracak. Kocasına iyi bir eş ve oğluna iyi bir anne olabilmek için işini bırakmıştır. Kızının ölümü hakkında suçluluk duygusu yaşayan Yoon-Jin’in bu konu hakkında sakladığı bir şeyler vardır. Üniversiteye hazırlık aşamasında bir oğlu vardır. Oğlunun iyi bir üniversiteye girebilmesine yardım etmesi amacıyla bir danışman işe alır.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde dizide rol alması için Kim So-Yeon, Song Jae-Rim ve Kim Tae-Woo’ya teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

Kim So-Yeon eğer teklifi kabul ederse dizide çalışmak için Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) evine yerleşen Lisa Kim karakterini canlandıracak. Lisa, Amerika’da eğitim görmüştür.

Song Jae-Rim eğer teklifi kabul ederse dizide cinayet davaları ile ilgilenen dedektif Ha Jung-Hwan karakterini canlandıracak.

Kim Tae-Woo eğer teklifi kabul ederse dizide Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) kocasını canlandıracak. Polis akademisinden onur derecesi ile mezun olmuş bir polis şefidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Wanted", "Divorce Lawyer in Love" ve "49 Days" dizilerinin yönetmeni Park Yong-Soon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)