"The Miracle We Met" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     29-03-2018, 15:15

Başrollerini Kim Myung-Min, Kim Hyun-Joo, Ra Mi-Ran ve Ko Chang-Seok’un paylaştığı "The Miracle We Met" dizisinin 5 dakika 27 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir adamın (Ko Chang-Seok) geçirdiği trafik kazası sonrasında bir başka adamın (Kim Myung-Min) bedeninde uyanmasını ve sonrasında gelişen olayları konu almaktadır. Adam kendi eşi ve ruhunun bedenine girdiği adamın eşi arasında zor zamanlar yaşar.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2010 yapımı "Bad Guy", 2015 yapımı "Orange Marmalade", 2016 yapımı "Ms. Temper & Nam Jung-Gi" ve 2017 yapımı "Strong Woman Do Bong-Soon" dizilerinin yanı sıra "Postman to Heaven" filminin yönetmeni Lee Hyeong-Min oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise 2015 yapımı "My Love Eun-Dong", 2017 yapımı "Strong Woman Do Bong-Soon" ve "Woman of Dignity" dizilerini kaleme alan Baek Mi-Kyeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünü 2 Nisan’da yayımlanması planlanılıyor.Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…