Woo Do-Hwan "Saja" Filminde Kötü Karakteri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     29-03-2018, 16:09

Woo Do-Hwan’ın "Saja" filminin kadrosuna katıldığı açıklandı.

Film, babası kaybolan bir adamın etrafında dönmektedir.

Woo Do-Hwan filmde Ji-Shin karakterini canlandıracak. Onun karakteri saf insanları kendi yararı için kullanır. Ayrıca filmin başrol karakteri ile bir çatışma içerinde olacak.

Geçtiğimiz günlerde Park Seo-Joon’a başrol karakteri ve usta oyuncu Ahn Sung-Ki’ye filmde yardımcı karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirilmişti. Her iki oyuncuda teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini geçtiğimiz yıl gösterime giren "Midnight Runners" filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Kim Joo-Hwan yapmaktadır. Park Seo-Joon ve yönetmen-senarist Kim Joo-Hwan "Midnight Runners" filminde beraber çalışmıştı.

"Saja" filminin bu yıl içinde Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…