[Güncellendi] Choi Ji-Woo'nun Bugün Evlendiği Açıklandı + Düğün Fotoğrafları Yayımlandı
  • Maysa
  • 29-03-2018, 17:10

Choi Ji-Woo’nun 29 Mart 2018 tarihinde düzenlenen bir düğün töreni ile evlendiği oyuncun ajansı YG Entertainment tarafından açıklandı.

Choi Ji-Woo’nun evlilik haberi kamuoyuna sürpriz oldu. Ayrıca oyuncunun 'Star Jiwoo' adlı fan sitesinde bugün öğleden sonra Choi Ji-Woo’nun kendi el yazısı ile yazdığı bir not yayımlandı.

Yayımlanan notta oyuncu 29 Mart 2018 tarihinde düzenlenen küçük bir tören ile dünya evine girdiğini belirten bir mesaj yazmaktaydı. Düğün törenine çiftin sadece yakın aile üyeleri katıldı.

Oyuncu yazısında kocasının sıradan bir şirket çalışanı olduğunu ve yaklaşık bir yıldır ilişkilerinin sürdüğünü açıklamıştır. Kocasının ünlü biri olmadığı için evlilik kararını halktan sakladığını belirtmiştir.

Choi Ji-Woo şu cümlelerle yazısına son vermiştir: "Umarım bizi anlayışla karşılarsınız ve bize iyi dileklerde bulunursunuz. Bana verdiğiniz sevgiyi ve desteği her zaman hatırlayacağım. Bir oyuncu olarak kariyerime devam edeceğim. Lütfen sağlıcakla kalın. Teşekkür ediyorum ve sizi seviyorum."

Yeni çiftimizi tebrik ederiz.

Güncelleme: Choi Ji-Woo'nun gelinlik içindeki düğün fotoğrafları yayımlandı.


Kaynak: (1), (2), (3)