[Güncellendi] Choi Ji-Woo'nun Bugün Evlendiği Açıklandı + Düğün Fotoğrafları Yayımlandı

  Maysa   |     29-03-2018, 17:10

Choi Ji-Woo’nun 29 Mart 2018 tarihinde düzenlenen bir düğün töreni ile evlendiği oyuncun ajansı YG Entertainment tarafından açıklandı.

Choi Ji-Woo’nun evlilik haberi kamuoyuna sürpriz oldu. Ayrıca oyuncunun 'Star Jiwoo' adlı fan sitesinde bugün öğleden sonra Choi Ji-Woo’nun kendi el yazısı ile yazdığı bir not yayımlandı.

Yayımlanan notta oyuncu 29 Mart 2018 tarihinde düzenlenen küçük bir tören ile dünya evine girdiğini belirten bir mesaj yazmaktaydı. Düğün törenine çiftin sadece yakın aile üyeleri katıldı.

Oyuncu yazısında kocasının sıradan bir şirket çalışanı olduğunu ve yaklaşık bir yıldır ilişkilerinin sürdüğünü açıklamıştır. Kocasının ünlü biri olmadığı için evlilik kararını halktan sakladığını belirtmiştir.

Choi Ji-Woo şu cümlelerle yazısına son vermiştir: "Umarım bizi anlayışla karşılarsınız ve bize iyi dileklerde bulunursunuz. Bana verdiğiniz sevgiyi ve desteği her zaman hatırlayacağım. Bir oyuncu olarak kariyerime devam edeceğim. Lütfen sağlıcakla kalın. Teşekkür ediyorum ve sizi seviyorum."

Yeni çiftimizi tebrik ederiz.

Güncelleme: Choi Ji-Woo'nun gelinlik içindeki düğün fotoğrafları yayımlandı.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…