Lee Joon-Gi’nin Yeni Dizisi "Lawless Lawyer"ın İlk Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 8-04-2018, 13:33

Başrollerini Lee Joon-Gi ve Seo Ye-Ji’nin paylaştığı "Lawless Lawyer" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı

Dizi, annesinin intikamını almak için mücadele eden bir avukatın (Lee Joon-Gi) etrafında dönmektedir.

Lee Joon-Gi dizide bir avukat olan Bong Sang-Pil karakterini canlandırmaktadır. Avukat olmadan önce bir çetenin üyesiydi. Yasaların adaleti sağladığına inanmamaktadır.

Seo Ye-Ji dizide çocukluğundan bu yana kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan Ha Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Adalet için savaşan harika bir avukat olur ancak bir gün bir hâkime saldırır. Bu olaydan sonra avukatlık yapamaz ve bir hukuk bürosu yöneticisi olarak çalışmaya başlar.

Ayrıca dizide Lee Hye-Young ve Choi Min-Soo yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Lee Hye-Young dizide bir hâkim olan Cha Moon-Sook karakterini canlandırmaktadır. Saygın bir hâkim gibi görünmesine rağmen aslında yozlaşmış bir hâkimdir. Choi Min-Soo dizide büyük bir şirketin CEO’su olan An O-Joo karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir çetenin üyesiydi.

 Dizinin senaristliğini "Remember – War of the Son" dizisinin yanı sıra "The Attorney" ve "Confidential Assignment" filmlerini kaleme alan Yoon Hyun-Ho yapmaktadır. Senarist Yoon Hyun-Ho "The Attorney" filmi ile 'En İyi Senaryo Ödülü'ne sahiptir. Dizinin yönetmen koltuğunda "Time Between Dog and Wolf", "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.Kaynak: (1)