Ra Mi-Ran ve Lee Sung-Kyung Yeni Bir Filmde Birlikte Rol Alacak

  Hamlet   |     24-04-2018, 14:00

Ra Mi-Ran ve Lee Sung-Kyung’un aksiyon-komedi türündeki "Girl Cops" adlı yeni bir filmde başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı.

Film, hiç beklenmedik bir şekilde kendilerini bir suç mahallinin ortasında bulan ve suçluyu yakalamak için beraber çalışmaya başlayan iki polisin etrafında dönmektedir. İkili birbirleri ile sürekli didişseler de suçlularla karşı karşıya kaldıklarında kusursuz bir ekip olmaktadır.

Ra Mi-Ran filmde kıdemli bir dedektif olan Mi-Young karakterini canlandıracak. Bir zamanların efsanevi dedektifiydi ancak evlendikten sonra bir polis karakolunun kamu hizmet merkezinde görev almaya başlamıştır.

Lee Sung-Kyung filmde çaylak bir dedektif olan Ji-Hye karakterini canlandıracak. Bir dava üzerindeyken büyük bir sorun çıkarır ve bir polis karakolunun kamu hizmet merkezine sürülür. Mi-Young (Ra Mi-Ran) ile beraber bir suç davasının üzerinde çalışmaya başlar.

Filmin çekimlerine bu yılın Temmuz ayında başlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…