"Rich Man" Dizisinin Karakter Fragmanı ve Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 26-04-2018, 14:18

Başrollerinde 'EXO' grubundan Suho ve oyuncu Ha Yeon-Soo’nun rol aldığı "Rich Man" dizisinin karakter fragmanı ve dört ana karakterin afişi yayımlandı.

2012 yapımı "Rich Man, Poor Woman" adlı bir Japon dizisinden uyarlama olan dizi, genç yaşında başarılı olmuş bir iş adamı (Suho) ile üniversiteye giden genç bir kızın (Ha Yeon-Soo) arasındaki romantik hikâyeyi anlatmaktadır.

Suho dizide bir bilişim teknoloji şirketi olan Next One’nın kurucusu ve CEO’su Lee Yoo-Chan karakterini canlandırmaktadır. Genç yaşına rağmen kurduğu bu şirket oldukça başarılı olmuştur. Kibirli birisidir ve kimseye güvenmez.

Ha Yeon-Soo dizide Jeju Ada’sındaki kırsal bir bölgede doğup büyümüş olan Kim Bo-Ra karakterini canlandırmaktadır. Memleketinde zeki biri olarak tanınmaktadır. Bu yüzden ailesinin gurur kaynağıdır ve onun hakkındaki beklentileri yüksektir. Üniversiteye gitmek için Seul’e giden Bo-Ra uzun süre iş bulmakta zorlanır. Onun hayali bir gün Next One’da çalışmaktır.

Oh Chang-Suk dizide Next One’nın kurucularından olan Min Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır.

Kim Ye-Won dizide olan Min Tae-Joo’nun (Oh Chang-Suk) kız kardeşi olan Min Tae-Ra karakterini canlandırmaktadır. Bir sanat galerisinin sahibidir.

Dizinin senaristliğini "Memoir of a Murderer", "Confidential Assignment", "Fatal Intuition", "Masquerade" ve "Oldboy" filmlerini kaleme alan Hwang Jo-Yoon’un yanı sıra "The Beauty Inside" filmini kaleme alan Park Jung-Ye yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "My Only Love Song" dizisinin yönetmeni Min Doo-Sik oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.Kaynak: (1)