"Wok of Love" Dizisinin Çift Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 27-04-2018, 12:36

'2PM' grubundan Junho, Jang Hyuk ve Jung Ryeo-Won’un rol aldığı romantik-komedi türündeki SBS’in yeni "Wok of Love" dizisinin çift afişleri yayımlandı.

Dizi, bir zamanlar oldukça ünlü olan bir şefin (Junho) mesleğinde dibe battıktan sonra tekrar hayata tutunma mücadelesini konu almaktadır.

Junho dizide bir şef olan Seo Poong karakterini canlandırmaktadır. Eskiden ünlü bir şefti ve en iyi Çin restoranında şeflik yapmıştı. Ancak bir gün mesleğindeki bu popülaritesini kaybeder ve pis bir mahalledeki kapanmanın eşiğinde olan küçük bir Çin restoranında çalışmaya başlar. Jang Hyuk dizide Seo Poong’un (Junho) çalıştığı Çin restoranının sahibi aynı zamanda bir tefeci olan Doo Chil-Seo karakterini canlandırmaktadır. Jung Ryeo-Won dizide zengin bir ailenin kızı olan Dan Sae-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun hayatı yediği bir kase jajangmyundan sonra değişir.

Junho ve Jung Ryeo-Won’un yer aldığı soldaki afişte Seo Poong (Junho) her zaman iştahı açık olan Dan Sae-Woo’ya (Jung Ryeo-Won) ithafen, "Bu yemeği senin için yapmak istedim. Yemek istediğin her şeyi yapmak istiyorum!"  yazmaktadır.

Jang Hyuk ve Jung Ryeo-Won’un yer aldığı sağdaki afişte Doo Chil-Seo (Jang Hyuk), Dan Sae-Woo’yu (Jung Ryeo-Won) etkileyebilmek için erişte yapmaktaki becerilerini ona göstermektedir ve afişte Chil-Seo, Dan Sae-Woo’ya ithafen, "Sadece üç dakika ver."  yazmaktadır.

Dizinin senaristliğini 2010 yapımı "Pasta", 2013 – 2014 yapımı "Miss Korea" ve 2016 yapımı "Jealousy Incarnate" dizilerini kaleme alan Seo Sook-Hyang yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 7 Mayıs’ta yayımlanması planlanıyor.


Kaynak: (1), (2)