"Come And Hug Me" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     2-05-2018, 16:38

Başrollerinde Jang Ki-Yong ve Jin Ki-Joo’nun rol aldığı "Come And Hug Me" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, geçmişte meydana gelen bir cinayet davasından dolayı kalplerinde derin bir yara taşıyan ve kaderleri birbirine dolanan genç bir adamın (Jang Ki-Yong) ve genç bir kadının (Jin Ki-Joo) etrafında dönmektedir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda usta oyuncu Heo Jun-Ho yer almaktadır. Heo Jun-Ho dizide bir seri katili canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 16 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…