Seo Kang-Joon’un Yer Aldığı "Are You Human?" Dizisinin İlk Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

Başrollerinde Seo Kang-Joon ve Kong Seung-Yeon’un rol aldığı "Are You Human?" dizisinin ilk iki afişi ve üçüncü fragmanı yayımlandı.

Yayımlanan fragman Seo Kang-Joon’un "Nam Shin… Nam Shin III…" sözleri ile başlar ve daha sonra ekranda "Nam Shin? Nam Shin III? İnsan gibi görünen ama insan olmayan biri." yazısı görünür. Ardından Seo Kang-Joon’un sesi bir daha duyulur ve şunları söyler: "Nam Shin veya Nam Shin III?"… "Ne fark eder? Nam Shin gibi görünmüyor muyum?"

Dizi, bir insanmış gibi davranan bir robot (Seo Kang-Joon) ile onun bir insan olduğunu sanan koruması (Kong Seung-Yeon) etrafında dönmektedir. Nam Shin geçirdiği bir kaza sonrasında komaya girer. Beyin bilimi ve yapay zeka üzerinde bir uzman olan annesi (Kim Sung-Ryoung) Nam Shin gibi görünen Nam Shin III adlı bir robot üretir. Artık o, sahte Nam Shin’dir.

Dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Lee Jun-Hyuk, Park Hwan-Hee, Kim Sung-Ryoung, Park Young-Gyu ve Yu Oh-Sung yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Becky's Back", 2013 yapımı "Shark" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinin yönetmeni Cha Young-Hoon otururken dizinin senaristliğini 2012 yapımı "The Princess' Man" dizisini kaleme alan Jo Jung-Joo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 4 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)