Hong Bin ve Hyun Woo "Witch's Love" dizisinde Yoon So-Hee’ye Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     28-05-2018, 10:33

'VIXX' grubundan Hong Bin ve oyuncu Hyun Woo’nun MBN’in yeni "Witch's Love" dizisinde rol alacakları doğrulandı.

Fantastik unsurlara sahip olan dizi gizem-romantik-komedi türünde olacak. Dizi, bir cadı olan Kang Cho-Hong (Yoon So-Hee) etrafında dönmektedir. Bir restoranda yemek teslimatçısı olarak çalışmaktadır.

Hong Bin dizide bir web tasarımcısı olan Hwang Jae-Wook karakterini canlandıracak.

Hyun Woo dizide bir model olan Ma Sung-Tae karakterini canlandıracak. Çocukken geçirdiği gizemli bir olay nedeni ile acı çekmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…