SBS, "The Undateable" Dizisi İle En Düşük Reyting Oranını Gördü

  Maysa   |     8-06-2018, 14:37

Başrolünde Min Nam-Koong ve Hwang Jung-Eum’un rol aldığı "The Undateable" dizisi ile SBS son 2 yılda ikinci kez en düşük reyting oranını elde etti.

Nielsen Korea’ya göre dizinin 6 Haziran’da yayımlanan bölümü %3.2 ve %3.9 oranında reyting elde etti. Bu oran, şimdiye kadar SBS ekranlarında yayımlanan diziler içinde ve aynı zaman diliminde yayımlanan tüm diziler arasındaki en düşük reyting oranıdır. Ayrıca 2016 yılında "Come Back Mister" dizisinde de en düşük reyting oranını görülmüştü.

İzleyiciler dizinin klişe senaryosu ve Hwang Jung-Eum’un değişmeyen karakterini kötü yönde eleştirmektedir.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…