Esom ve Seo Kang-Joon Birlikte "The Third Charm" Dizisinde Rol Alabilir

Esom’a romantik-komedi türündeki "The Third Charm" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

14 Haziran’da oyuncunun ajansı Artist Company, Esom’un "The Third Charm" dizisinden teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Geçtiğimiz aylarda Seo Kang-Joon’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Ayrıca kadın başrol karakteri canlandırması için Chun Woo-Hee ve 'Girls’ Generation' grubundan Choi Soo-Young’a teklif götürülmüştü ancak her iki oyuncuda bu teklifi reddetti.

İlgili Haber: Seo Kang-Joon ve Chun Woo-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

ImagineAsia ve JYP Pictures’ın ortak yapımı olan "The Third Charm", çiftler arasındaki ilişkilerin gerçek yüzünü göstermeyi amaç edinmektedir.

Dizinin senaristliğini Park Eun-Young ve Park Hee-Kwon yapmaktadır. Senarist Park Eun-Young "Hwarang" dizisinin yanı sıra "My Dear Enemy" ve "Maundy Thursday" filmlerini kaleme almıştır. Senarist Park Hee-Kwon "The Flu" filmini kaleme almıştır. Ayrıca her iki senarist daha önce "Romance Full of Life" adlı mini dizide birlikte çalışmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Full House", "Worlds Within......", "Heartstrings", "IRIS 2", "Ho-Gu's Love" ve "The Producers" dizilerinin yönetmeni Pyo Min-Soo oturmaktadır. Yönetmen Pyo Min-Soo "The Producers" dizisi ile 'En İyi Yönetmen Ödülü'ne layık görülmüştü.


Kaynak: (1)