Gong Yoo, "Goblin" Dizisinin 2. Sezonu Olursa Tekrar Yer Almayı İstediğini Söyledi
  • Maysa
  • 26-06-2018, 17:06

24 Haziran’da, Gong Yoo Tayvan’daki bir etkinliğe katıldı ve onu görmeye gelen yaklaşık 1000 hayranını ile buluştu.

Etkinlikte, 10 Temmuz’da 40 yaşına (Kore yaşına göre. Normalde 39 yaşına girecek.) girecek olan Gong Yoo’ya sürpriz bir erken doğum günü partisi düzenlendi. Doğum günü pastasını gören oyuncu şaşırdı ve gülerek, "Beni erkenden 40 yaşında yapıyorsunuz."  dedi.

Gong Yoo, tvN’nin hit dizisi "Goblin"in sona ermesinden bu yana keyifli bir molanın tadını çıkarmaktadır. Yer aldığı son projesinden bu yana 5 ay geçtiğinden dolayı yeni bir proje ile ne zaman döneceği merak konusudur.

Gong Yoo’ya gelecekteki planları sorulduğunda oyuncu, "İster bir film ister bir dizi olsun, yine herkesi yeni bir proje ile selamlamayı umuyorum."  şeklinde cevapladı ve sözlerine şu şekilde devam etti: "Yeni bir proje seçerken çok dikkatli ve titiz davranıyorum. Çünkü "Goblin" dizisinden çok fazla ilgi aldım."

Ardından Gong Yoo’ya, eğer "Goblin"in ikinci bir sezonu yapılırsa dizideki karakterini canlandırmaya devam etmeyi düşünür müsün diye soruldu. Oyuncu önce biraz tereddüt etti ve soruyu cevapladı: "Muhtemelen dizinin ikinci bir sezonu yapılmayacak. Ancak yapılırsa ve bana teklif gelirse, kabul etmemem için hiçbir sepep yok."


Kaynak: (1), (2)