Shin Min-Ah’ın Yeni Bir Filmde Rol Alacağı Kesinleşti

Shin Min-Ah kısa süre önce yaklaşan gizem-suç türündeki "Diva" filminin senaryo okumasında katıldı.

Dizi, dalış dünyasının divası olan Lee-Young’ın etrafında dönmektedir. Bir gün, Lee-Young bir kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. Hafızasını yavaş yavaş yeniden kazanırken geçirdiği kazanın arkasındaki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır.

Shin Min-Ah filmde Lee Young karakterini canlandırmaktadır. Bu film ile oyuncu 4 yılın ardından ilk kez bir filmde rol almış olacak. Oyuncu en son başrollerini Jo Jung-Suk ile paylaştığı 2014 yapımı "My Love, My Bride" filminde rol almıştı.

Shin Min-Ah'a filmde Lee Yoo-Young, Lee Kyu-Hyung ve Oh Ha-Nee eşlik etmektedir.

Lee Yoo-Young filmde Lee-Young’ın (Shin Min-Ah) en yakın arkadaşı olan Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır. O da Lee-Young gibi bir dalış sporcusudur. Lee Kyu-Hyung filmde Lee-Young'ın (Shin Min-Ah) ve Soo-Jin’in (Lee Yoo-Young) dalış koçunu canlandırmaktadır. Çaylak oyuncu Oh Ha-Nee filmde aynı zamanda bir dalış sporcusu olan Cho-Ah karakterini canlandırmaktadır. Lee-Young’ın (Shin Min-Ah) büyük bir hayranıdır.

"Diva" filmi 'Korea Investment Partners' (Kore Yatırım Ortakları) tarafından finanse edilecek. 'Korea Investment Partners', daha önce "Along with the Gods: The Last 49 Days", "Train to Busan", "Midnight Runners" ve  "The King" gibi büyük beğeni toplayan birçok filme yatırım yapmıştı.

Filmin yönetmen koltuğunda "Vanishing Time: A Boy Who Returned" filminin senaristi ve "A Taxi Driver"ı filme uyarlayan Jo Seul-Ye oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu ayın ortalarında başlanacak. Ayrıca filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)