Park Hyung-Sik’in "Jurors" Adlı Yeni Bir Filmde Yer Aldığı Açıklandı

  Hamlet   |     10-07-2018, 13:48

29 Haziran’da, Park Hyung-Sik "Jurors" adlı yeni bir filmin senaryo okumasına katıldı.

Film, bir hâkim ve bir jüri üyesinin etrafında dönmektedir. Kim Joon-Kyeom, Güney Kore’de yeni uygulanmaya başlayan, sivil jüri üyelerinin yer aldığı ilk ceza duruşmasını yöneten bir hâkimdir. Kwon Nam-Woo, bu duruşmaya seçilen 8 jüri üyesinden birisidir. Kwon Nam-Woo sıradan bir insan olsa da bu duruşmada jüri üyesi olarak seçildikten sonra davayı araştırmaya başlar.

Kim Joon-Kyeom karakterini oyuncu Moon So-Ri canlandırırken Kwon Nam-Woo karakterini Park Hyung-Sik canlandırmaktadır.

Bu film, Hong Seung-Wan’ı ilk yönetmenliğini yaptığı sinema filmi olacak.

Filmin çekimlerine 7 Temmuz’da başlandı ve filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…