Choi Soo-Young ve Yoon Sang-Hyun "Girl Cops" Filminin Kadrosunda

  Hamlet   |     10-07-2018, 14:28

Yaklaşan "Girl Cops" filminin çekimlerine başlandı.

Filmin dağıtım şirketi CJ Entertainment’in yaptığı açıklamaya göre filmin kadrosu tamamlandı ve filmin çekimlerine 5 Temmuz’da başlandı.

Filmin ana kadrosunda Ra Mi-Ran, Lee Sung-Kyung, Yoon Sang-Hyun, 'Girls’ Generation' grubundan Choi Soo-Young, Yeom Hye-Ran, Wi Ha-Jun, Joo Woo-Jae, Kang Hong-Seok ve Kim Do-Wan yer almaktadır.

Komedi-aksiyon türündeki film, hiç beklenmedik bir şekilde kendilerini bir suç mahallinin ortasında bulan ve suçluları yakalamak için beraber çalışmaya başlayan iki polisin etrafında dönmektedir.

Ra Mi-Ran filmde kıdemli bir dedektif olan Mi-Young karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanların efsanevi dedektifiydi ancak evlendikten sonra bir polis karakolunun kamu hizmet merkezinde görev almaya başlamıştır.

Lee Sung-Kyung filmde çaylak bir dedektif olan Ji-Hye karakterini canlandırmaktadır. Bir dava üzerindeyken büyük bir sorun çıkarır ve bir polis karakolunun kamu hizmet merkezine sürülür. Mi-Young (Ra Mi-Ran) ile beraber bir suç davasının üzerinde çalışmaya başlar.

Yoon Sang-Hyun filmde Mi-Young’ın (Ra Mi-Ran) her zaman yanında olan eşi Ji-Chul karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu en son MBC’nin "Hold Me Tight" dizisinde rol almıştı.

 Choi Soo-Young filmde Mi-Young’ın (Ra Mi-Ran) yeni atandığı kamu hizmet merkezinde görev yapan dedektif Jang-Mi karakterini canlandırmaktadır. 'gül' anlamına gelen adının tam tersi bir karaktere sahiptir. Ağzı bozuk, sert ve oldukça cesur bir dedektiftir.

Yeom Hye-Ran filmde karizmatik bölüm başkanını, Wi Ha-Jun, Joo Woo-Jae, Kang Hong-Suk ve Kim Do-Wan filmde Mi-Young (Ra Mi-Ran) ve Ji-Hye’nin (Lee Sung-Kyung) peşinde olduğu dört suçluyu canlandırmaktadır.

Filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…