"Risky Romance" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 11-07-2018, 16:05

Başrollerinde Ji Hyun-Woo ve Lee Si-Young’ın rol aldığı "Risky Romance" dizisinden ana karakterlerin afişleri yayımlandı.

Dizi, bir nörocerrahi uzmanı (Ji Hyun-Woo) ve bir endokrinoloji uzmanı (Lee Si-Young) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2011 yapımı "In Need of Romance" dizisinin yönetmeni Lee Chang-Han oturmaktadır.

Ji Hyun-Woo dizide bir nörocerrahi uzmanı olan Han Seung-Joo karakterini canlandırmaktadır. Söz konusu kazanmak olunca oldukça hırslı birisidir. Onun karakter afişinde, "züppe – sersem - çılgın rekabetçi " yazmaktadır.

Lee Si-Young dizide bir endokrinoloji uzmanı olan Joo In-A karakterini canlandırmaktadır. Hormonlar konusunda takıntılı birisidir. Hastalarını şefkatle yaklaşır ve onlara güven verir. Onun karakter afişinde, "hormon çılgını – saf kalpli – takıntılı kız." yazmaktadır.

Kim Jin-Yeop dizide Cha Jae-Hwan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "neşeli – sersem – zengin çocuk." yazmaktadır.

Yoon Joo-Hee dizide hırslı bir spiker olan Joo Se-Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "bencil – erkeklerin kalp hırsızı." yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 23 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)