"Bad Guys" Dizisinin Film Versiyonu Çekilecek + Filmin Ana Kadrosu Açıklandı

  Hamlet   |     26-07-2018, 15:49

OCN’in hit "Bad Guys" dizisinin film versiyonu çekilecek.

"Bad Guys: The Movie" adlı film, kanun tanımayan suçlarla mücadele etmek için gerçek suçlularla birlikte çalışan özel bir suç soruşturma ekibinin etrafında dönecek. Orijinal dizi ilk 2014 yılında yayımlandı ve 2017 yılında dizinin 2. sezonu yapıldı.

Ayrıca 26 Temmuz’da, filmin ana kadrosu açıklandı. Kim Sang-Joong, Ma Dong-Seok ve Kang Ye-Won dizide canlandırdıkları karakterlere filmde de hayat verecek. Buna ek olarak, Kim A-Joong ve Jang Ki-Yong filmin ana kadrosunda yer alacak. Ancak Kim A-Joong ve Jang Ki-Yong’ın hangi karakterleri canlandıracakları konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Filmin senaristliğini "Bad Guys" ve "Bad Guys: Evil City" dizilerini kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda "The Deal" filminin yönetmeni ve senaristi olan Son Yong-Ho oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu yılın Eylül ayında başlanması ve önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…