Jung Woong-In, Ko Sung-Hee ve CNU "Miss Ma" Dizisinde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     1-08-2018, 17:13

Jung Woong-In, Ko Sung-Hee ve 'B1A4' grubundan CNU, başrollünde Kim Yun-Jin’in rol aldığı "Miss Ma" dizinin kadrosuna katıldı.

Dizi, kızını öldürmek ile suçlanan bir kadının (Kim Yun-Jin) masumiyetini kanıtlamaya çalışmasını konu almaktadır.

Jung Woong-In dizide bir dedektif olan Han Tae-Kyu karakterini canlandıracaktır. Bayan Ma’nın davasına bakmaktadır. Ko Sung-Hee dizide Seo Eun-Ji karakterini ve CNU dizide bir polis memuru olan Bae Do-Hwan karakterini canlandıracak.

"Miss Ma", ünlü İngiliz yazar Agatha Christie’nin kaleme aldığı popüler "Miss Marple" serisinin bir uyarlaması olacak. Romanı diziye, 2014 yapımı "Doctor Stranger" dizisini kaleme alan senarist Park Jin-Woo uyarlayacak.

Dizide  Kim Yun-Jin, Jung Woong-In, Ko Sung-Hee ve 'B1A4' grubundan CNU’nun yanı sıra dizide Choi Kwang-Je, Sung Ji-Ru, Hwang Seok-Jeong, Yoon Song-Ah, Moon Hee-Kyung ve Lee Ha-Yool yer alacak.

Dizinin ilk bölümünün 22 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…