"Feng Shui" Filminin Yeni Bir Fragmanı ve Karakter Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     11-08-2018, 15:56

Zengin oyuncu kadrosu ile göz kamaştıran "Feng Shui" filminin karakter fragmanı ve 7 karakter afişi yayımlandı.

Filmde, Cho Seung-Woo, Ji Sung, Kim Sung-Kyun ve Moon Chae-Won’un yanı sıra Lee Won-Geun ve Kim Min-Jae yer almaktadır.

Film, Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir ve güç için tahta çıkmak isteyen insanların verdiği savaşı konu almaktadır. Heungseon Daewongun (Ji Sung), Feng Shui yöntemi kullanımında bir dahi olan Park Jae-Sang’ın (Cho Seung-Woo) yardımıyla kral olmayı amaçlamaktadır.

Cho Seung-Woo’nun karakter afişinde, "Park Jae-Sang: Toprağın enerjisini okuyabilen kişi." yazmaktadır.

Ji Sung’un karakter afişinde, "Heungseon: Sahip olduğu toprakla kral olmaya çalışan kişi." yazmaktadır.

Moon Chae-Won’un karakter afişinde, "Cho-Sun: Toprağın sırrını elinde tutan kişi." yazmaktadır.

Lee Won-Geun’un karakter afişinde, "Kral Heonjong: Sahip olduğu toprakla kraliyet otoritesini korumak isteyen kişi" yazmaktadır.

Baek Yoon-Sik’in karakter afişinde, "Kim Jwa-Geun: Sahip olduğu toprakla ülkeye sahip olmaya çalışan kişi." yazmaktadır.

Kim Sung-Kyun’un karakter afişinde, "Kim Byung-Ki: Sahip olduğu toprakla zenginliğe ve onura sahip olmaya çalışan kişi." yazmaktadır.

Yoo Jae-Myung’un karakter afişinde, "Koo Yong-Sik: Toprağa zenginlik getiren kişi." yazmaktadır.

Filmin yapım ekibinde, "The Throne", "The King and the Clown" ve "The Face Reader" gibi yapımlarda görev alan çalışma ekibi yer almaktadır. Ayrıca filminin senaryosunun tamamlanması ve ön hazırlık çalışmaları toplamda neredeyse 7 yıl sürdüğü bildirildi.

Filmin önümüzdeki Eylül ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…