Kim Jung-Hyun "Time" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  Maysa   |     26-08-2018, 20:05

Kim Jung-Hyun’un başrolünü Seohyun ile paylaştığı "Time" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı.

26 Ağustos’ta, Kim Jung-Hyun’un ajansı O& Entertainment, oyuncunun sağlık problemleri nedeni ile dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldığını doğruladı.

Yapılan açıklamaya göre, doktorlar tarafından fiziksel ve duygusal tükenme nedeni ile Kim Jung-Hyun’a istirahat etmesi tavsiye edildi. Dizinin çekimlerine başlanıldığından bu yana oyuncuda yeme ve uyku bozukluğu görülülüyor.

Kim Jung-Hyun dizide ölümcül bir hastalığı olan Cheon Soo-Ho karakterini canlandırmaktaydı. Cheon Soo-Ho karakterini canlandırması için yeni bir oyuncu ile görüşülmeyecek. Zaten senaryo gereği dizinin sonunda ölmesi gereken Cheon Soo-Ho’yu, planlanılandan daha erken öldürerek senaryodan çıkarılacağı açıklandı.

"Time" dizisinin şuana kadar 16 bölümü yayımlandı.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…