Yoo Seung-Ho Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

Yoo Seung-Ho’nun, SBS’in "Bok-Soo's Back" ("Revenge is Back") adlı yeni dizisinde, erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, haksız yere suçlanıp okuldan atılan Kang Bok-Soo’nun etrafında dönmektedir. Bok-Soo bir lise öğrencisiyken okulda yaşanan bir şiddet olayından dolayı suçlanır ve okuldan atılır. Bir yetişkin olduğunda dahi bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bu yüzden, intikam almak için aynı okula geri döner. Ancak hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşır.

Yoo Seung-Ho dizide Kang Bok-Soo karakterini canlandıracak. Onun karakteri, nazik, dost canlısı, iyimser bir kişiliğe sahiptir ve sakar birisidir. Seol Song Lisesi’nde okurken ilk aşkı Son Soo-Jung ve bir başka erkek öğrenci olan Oh Se-Ho’nun karıştığı bir olay meydana gelir. Bu olayda haksız yere suçlanarak okuldan atılır. Soo-Jung ve Se-Ho’dan intikamını almak için bir yetişkin olarak okula geri döner. Ancak okulun değişen atmosferine ayak uyduramaz.

Diziyi çaylak bir senarist olan Kim Yoon-Young kaleme almaktadır. Dizinin yönetmenliğini "Wok of Love" dizisinin yönetmenlerinden Ham Joon-Ho yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)