"Player" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-09-2018, 17:52

Ana kadrosunda Song Seung-Heon, Krystal, Lee Si-Eon ve Tae Won-Seok’un yer aldığı "Player" dizisinin dört karakter afişi yayımlandı.

Dizi, bir dolandırıcı (Song Seung-Heon), bir boksör (Tae Won-Seok), bir hacker (Lee Si-Eon) ve bir sürücüden (Krystal) oluşan dört kişilik bir suç ekibinin etrafında dönmektedir. Onlar suçlular tarafından gizlenmiş mülkleri ele geçirir.

Song Seung-Heon dizide keskin zekâlı bir dolandırıcı olan Kang Ha-Ri karakterini canlandırmaktadır. Savcı olan ebeveynlerin izinden gitmek istiyordu. Ancak başından geçen trajik bir olaydan sonra ailesiz kalır ve kendini suç dünyasının içinde bulur. Onun karakter afişinde, "Cebinizde nakit para yokken bahse girmek ister misin? Amatörlerin yaptığı şey budur."  yazmaktadır.

Krystal dizide usta bir sürücü olan Cha A-Ryeong karakterini canlandırmaktadır. Küçükken ebeveynleri tarafından terk edilir ve çocukluğunu bir yetimhanede geçirir. Yetimhaneden kaçtıktan sonra hayatta kalabilmek için hırsızlık ve yankesicilik yapmaya başlar. Bir gün, Kang Ha-Ri (Song Seung-Heon) ile tanışır ve yeni bir hayata başlamaya karar verir. Onun karakter afişinde, "Ben geriye doğru gitmem. Herkes emniyet kemerini taksın!"  yazmaktadır.

Lee Si-Eon dizide yetenekli bir hacker olan Lim Byung-Min karakterini canlandırmaktadır. Bilgisayarları elinden alındığında utangaç ve korkak birisine dönüşür. Yeteneklerini kullanması için Kang Ha-Ri (Song Seung-Heon) onu yanına alır ve ikilinin arasında sıkı bir dostluk oluşur. Onun karakter afişinde, "Eğer açılmasını söylersem, hepsi açılır."  yazmaktadır.

Tae Won-Seok dizide bir boksör olan Do Jin-Woong karakterini canlandırmaktadır. Kızdığı zaman durdurulması güç bir savaşçıya dönüşmektedir. Ancak buna rağmen sevimli bir kişiliği vardır. Onun karakter afişinde, "Herkesle sadece bir seferde dövüşürüm. Böylece eve çabuk gidebiliyorum."  yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 29 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)