Lee Je-Hoon ve Chae Soo-Bin’in Yer Aldığı "Where Stars Land" Dizisinin Karakter Afişleri ve Yeni Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 12-09-2018, 15:29

tvN’in yaklaşan dizisi "Where Stars Land"ın ("Yeowoo Gaksibyeol") dört karakter afişi ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizinin dört ana karakterini canlandıran Lee Je-Hoon, Chae Soo-Bin, Lee Dong-Gun ve Kim Ji-Soo’nun karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı'nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Lee Je-Hoon dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yeni çalışmaya başlayan Lee Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Prestijli bir üniversitenin Kore İleri Bilim Enstitüsü ve Teknoloji bölümünden mezundur ve standart İngilizce sınavını mükemmel notlarla geçmiştir. İnsanlarla arasına hep mesafe koyduğundan etrafındakiler onun gizemli bir kişiliğe sahip olduğunu düşünmektedir. Onun yeni hedefi, havalimanında başladığı yeni işine, sadece altı ayda uyum sağlamaktır.

Chae Soo-Bin dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yolcu servisi ekibinde çalışan Han Yeo-Reum karakterini canlandırmaktadır. Havalimanında bir yıldır çalışmaktadır. Bir havalimanında çalışmaya başlayarak hayalindeki mesleğe kavuşmuştur. Çok sakar biri olduğundan ona 'insan bombası' lakabını takarlar.

Lee Dong-Gun dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda operasyon müdürü olarak çalışan Seo In-Woo karakterini canlandırmaktadır. Karizmatik ve arkadaş canlısı birisidir.

Kim Ji-Soo dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yolcu hizmetleri müdürü olarak çalışan Yang Seo- Koon karakterini canlandırmaktadır. Tam bir işkoliktir ve yolculara karşı her zaman naziktir. Ancak, oldukça dik kafalı birisidir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda 'SF9' grubundan Rowoon, Lee Soo-Kyung ve Kim Kyung-Nam yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Gu Family Book", "What Happens to My Family?" ve "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)