Lee Seo-Jin ve Sung Dong-Il Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Lee Seo-Jin ve Sung Dong-Il OCN’in "Trap" adlı yeni dizisinde başrol karakterleri canlandıracak.

Dizi, saygın bir haber spikeri olan Kang Woo-Hyun ve bir dedektif olan Ko Dong-Kook’un etrafında dönmektedir. Woo-Hyun ailesi ile çıktığı bir gezi sırasında hayatını alt üst eden bir tuzağa düşer. Dong-Kook, Woo-Hyun’un davasını alır ve olayı araştırmaya başlar.

Lee Seo-Jin dizide ülkesinin güvenini kazanmış bir haber spikeri olan Kang Woo-Hyun karakterini canlandıracak. Toplum tarafından saygı görmektedir ve mutlu bir aileye sahiptir. Bazı çevreler onun politikaya atılmasını dâhi istemektedir. Her şeye sahip biri gibi görünmektedir. Ancak bir gün, trajik bir olay ile karşılaşır ve bir anda sahip olduğu her şeyi kaybeder.

Sung Dong-Il dizide kıdemli bir dedektif olan Ko Dong-Koo karakterini canlandıracak. O, Kang Woo-Hyun’un (Lee Seo-Jin) davasına atanır. İçgüdülerine güvenerek ve eşsiz azmini kullanarak araştırdığı davada bazı şok edici gerçeklerle karşılaşır.

Dizi, OCN’in ilk "Dramatik Sinema" projesi olacak. Bu projenin amacı, bir filmdeki güçlü yapımcılık tekniği ile bir dizideki yüksek kalitedeki hikâyeyi kullanılarak, dizi ve film formatlarının birleştirilmesidir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "White Night" filminin yönetmeni Park Shin-Woo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "TEN" dizisini kaleme alan Nam Sang-Wook yapmaktadır. Dizinin genel yapımı, "The Fatal Encounter", "Beethoven Virus" ve "Damo" filmlerinin yönetmeni Lee Jae-Kyu tarafından denetlenecek.

Dizinin toplam 7 bölümden oluşması ve dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)