Hyun Bin ve Jang Dong-Gun’un Yer Aldığı "Rampant" Filminin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     19-09-2018, 14:45

"Rampant" filminden Hyun-Bin ve Jang Dong-Gun’un karakter afişleri ve filmin ikinci fragmanı yayımlandı.

Film, Qing Hanedanlığı tarafından rehin olarak tutulan Joseon Hanedanlığının Prensi Lee Chung’un (Hyun-Bin) etrafında dönmektedir. Prens Lee Chung kumar oynamayı, kadınlarla içki içmeyi sevmektedir. Ancak, bütün bunlara rağmen iyi bir kılıç ustasıdır. Qing Hanedanlığında 10 yıl kaldıktan sonra ülkesine geri dönen Prens Lee Chung çok geçmeden kendini sadece geceleri ortaya çıkan zombilerle yüz yüze bulur.

Jang Dong-Gun filmde Savunma Bakanına eşdeğer üst düzey bir yetkili olan Kim Ja-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri tahtı ele geçirmeye çalışmaktadır.

Ayrıca filmin yardımcı oyuncu kadrosunda, Jo Woo-Jin, Kim Eui-Sung, Lee Sun-Bin, Jeong Man-Sik ve Seo Ji-Hye yer almaktadır.

Film, ABD, İngiltere, Almanya ve Kanada olmak üzere 19 farklı ülkede gösterime girecek.

Filmin yönetmen koltuğunda 2013 yapımı "A Wonderful Moment" ve 2017 yapımı "Confidential Assignment" filminde yönetmenlik yapan Kim Sung-Hoon otururken filmin senaristliğini 2003 yapımı "Oldboy" 2012 yapımı "Masquerade" filmini kaleme alan Hwang Jo-Yoon yapmaktadır. Hyun-Bin 2017 yapımı "Confidential Assignment" filminde yönetmen Kim Sung-Hoon ile beraber çalışmıştı.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…