Park Shin-Hye Yeni Bir Suç Filmde Rol Alacak

  Hamlet   |     2-10-2018, 16:50

Oyuncu Park Shin-Hye’nin "Call" adlı yeni bir filmde başrol karakterlerden birini canlandıracağı doğrulandı.

Film, bir telefon görüşmesi aracılığı ile farklı zamanlarda yaşayan iki kadının bağlantı kurmasını konu alacak.

Ayrıca 2018 yapımı "Burning" filmiyle büyük övgüler toplayan çaylak oyuncu Jeon Jong-Seo, diğer kadın başrol karaktere hayat verecek.

Park Shin-Hye filmde günümüzde yaşayan Seo-Yeon karakterini canlandıracak. Geçmişten bir telefon geldikten sonra, beklenmedik olaylarla karşılaşmasına rağmen güçlü kalmayı başarır. Park Shin-Hye’nin hayat vereceği bu karakter ile daha olgun ve ağır bir performans sergilemesi bekleniliyor.

Jeon Jong-Seo filmde geçmişte yaşayan Young-Sook karakterini canlandıracak. Bir gün, yaptığı bir telefon görüşmesi ile hiç beklenmedik bir şekilde gelecekte yaşayan Seo-Yeon (Park Shin-Hye) ile iletişime geçer. Bu telefon görüşmesi, hayatta kalabilmesi için tek umududur. Bu yüzden, tehlikeli seçimler yapmaktan kaçınmaz.

Filmin yönetmenliğini çaylak Yönetmen Lee Choong-Hyun yapmaktadır. Yönetmen Lee Choong-Hyun, 14 dakikalık bir kısa film olan "Ransom" ile önde gelen bir film festivalinde ilgi odağı haline gelmiştir. Bu film, onun ilk uzun metrajlı filmi olacak.

Filmin çekimlerine, üretim öncesi aşama tamamlandıktan sonra bu yılın Kasım ayında başlanması ve filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…