Park Shin-Hye Yeni Bir Suç Filmde Rol Alacak

Oyuncu Park Shin-Hye’nin "Call" adlı yeni bir filmde başrol karakterlerden birini canlandıracağı doğrulandı.

Film, bir telefon görüşmesi aracılığı ile farklı zamanlarda yaşayan iki kadının bağlantı kurmasını konu alacak.

Ayrıca 2018 yapımı "Burning" filmiyle büyük övgüler toplayan çaylak oyuncu Jeon Jong-Seo, diğer kadın başrol karaktere hayat verecek.

Park Shin-Hye filmde günümüzde yaşayan Seo-Yeon karakterini canlandıracak. Geçmişten bir telefon geldikten sonra, beklenmedik olaylarla karşılaşmasına rağmen güçlü kalmayı başarır. Park Shin-Hye’nin hayat vereceği bu karakter ile daha olgun ve ağır bir performans sergilemesi bekleniliyor.

Jeon Jong-Seo filmde geçmişte yaşayan Young-Sook karakterini canlandıracak. Bir gün, yaptığı bir telefon görüşmesi ile hiç beklenmedik bir şekilde gelecekte yaşayan Seo-Yeon (Park Shin-Hye) ile iletişime geçer. Bu telefon görüşmesi, hayatta kalabilmesi için tek umududur. Bu yüzden, tehlikeli seçimler yapmaktan kaçınmaz.

Filmin yönetmenliğini çaylak Yönetmen Lee Choong-Hyun yapmaktadır. Yönetmen Lee Choong-Hyun, 14 dakikalık bir kısa film olan "Ransom" ile önde gelen bir film festivalinde ilgi odağı haline gelmiştir. Bu film, onun ilk uzun metrajlı filmi olacak.

Filmin çekimlerine, üretim öncesi aşama tamamlandıktan sonra bu yılın Kasım ayında başlanması ve filmin önümüzdeki yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)