Gong Yoo Yeni Bir Film İle Geri Dönüş Yapacak

  Rüzgar Esintisi   |     11-10-2018, 13:07

Oyuncu Gong Yoo, "Seo Bok" adlı yeni bir filmde erkek başrol karakteri canlandıracak.

11 Ekim’de, "Seo Bok" filminin yapımcıları, Gong Yoo’nun filmde rol alacağını doğruladı. Gong Yoo, filmde 2012 yapımı ünlü "Architecture 101" filminin yönetmeni Lee Yong-Ju ile beraber çalışacak.

Aksiyon-gerilim-bilimkurgu türündeki film, dünyanın ilk insan klonu olan 'Seo Bok'u ele geçirerek, sonsuz yaşamın sırrını çözmeye çalışan birçok güç sahibi insanın mücadelesini konu alacak. Gong Yoo filmde kendisini bu kovalamacının içinde bulan eski istihbarat ajanı Ki-Hun karakterini canlandıracak.

Ayrıca film, Çin klasiği olan "Xu Fu" adlı bir hikâyenin, modern hayata uyarlanmış hali olacak.

Bu film, Gong Yoo’nun tvN’in popüler "Goblin" dizisinden sonraki ilk oyunculuk projesi olacak.

Filmin çekimlerine, filmin kadrosu tamamlandıktan sonra 2019 yılının ilk aylarında başlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…