Kim Hyun-Joong’un Yaklaşan Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve Yeni Bir Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     19-10-2018, 13:52

Başrollerinde Kim Hyun-Joong ve An Ji-Hyun’un rol aldığı "At the moment.." ("That Time When Time Stops") dizisinin ikinci fragmanı ve ikinci afişi yayımlandı.

Ayrıca dizinin resmi İngilizce adı "At the moment.." olarak belirlendi.

Dizi, bir zaman yolcusunun (Kim Hyun-Joong) etrafında dönmektedir. O, sürekli zamanda yolculuk ederek zaman kavramını yitirmiştir ve yaşlanmak gibi bir endişesi yoktur. Ancak yalnız bir hayat yaşamaktadır. Bir gün, bir kadınla (An Ji-Hyun) tanışır ve hayatının anlamını keşfeder.

Kim Hyun-Joong ve An Ji-Hyun'un yanı sıra dizide In Gyo-Jin de rol almaktadır.

Yayımlanan afişte, "Duran zamanda gerçekleşen fantastik bir romantizm."  yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 24 Ekim’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…