Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na’nın Tekrar Bir Dizide Birlikte Rol Alacağı Kesinleşti

"Goblin" dizisinin sevilen çifti, Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na, tvN’in "Reach of Sincerity" ("Touch Your Heart") adlı yeni dizisinde başrol karakterleri canlandıracak.

Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo'nun arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Üçüncü nesil bir chaebol ile adı bir skandala karışan Yeon-Soo’nun hayatı dibe vurmaya başlar. Bu yüzden, ünlü bir senaristtin dizinde yer almak için bir avukatın sekreterliğini yapmak zorunda kalır. Bu arada dizi, aynı adı taşıyan ve Koreli yazar Jager tarafından kaleme alınan bir web romandan uyarlamadır.

Lee Dong-Wook dizide bir hukuk firmasında avukatlık yapan Kwon Jung-Rok karakterini canlandıracak. Huysuz, kibirli ve soğuk kalpli birisidir. Tam bir işkoliktir. Aldığı davaları her zaman kazandığı için müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Bir gün, patronu ondan Oh Yeon-Soo'nun yanında sekreter olarak 6 ay çalışmasına izin vermesini ister. Durumdan pekte haz etmemesine rağmen patronu istediği için kabul etmek zorunda kalır.

Yoo In-Na dizide popüler bir oyuncu olan Oh Yeon-Soo karakterini canlandıracak. Güzel görünümü ile ünlüdür. Ancak oyunculuk konusunda berbattır. Bir şirket sahibi ailenin oğluyla arasında çıkan skandal yüzünden git gide kariyeri dibe batmaktadır. Ünlü bir senaristtin kaleme aldığı yeni bir dizideki karakterine daha iyi bürünebilmek için bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmak zorunda kalır. Böylece daha iyi bir oyunculuk sergileyip, izleyicinin gönlünü almayı planlamaktadır.

Yoo In-Na dizi hakkındaki düşüncelerini şu şekilde dile getirdi: "İyi bir hikaye ile karşılaştığımdan bu yana uzun zaman geçti, bu yüzden oldukça heyecanlıyım. Bu dizide iyi bir görüntü ortaya koymak için elimden gelenin en iyisini yapacağım."

Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na iki yıl önce "Goblin" dizisinde beraber rol almıştı.

"Reach of Sincerity" dizisinin yönetmen koltuğunda "Let’s Eat", "Let’s Eat 2", "Let's Fight Ghost", "Because This Is My First Life" ve "What’s Wrong with Secretary Kim" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın Ocak ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)