Kim Young-Kwang ve Jin Ki-Joo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Kim Young-Kwang ve Jin Ki-Joo’ya SBS’in "How to Train Your Blind Boss" adlı yeni dizisinden teklif götürüldü.

24 Ekim’de, SBS dizi ekibinden bir kaynak, her iki oyuncuya dizide başrol karakterleri canlandırmaları için teklif götürüldüğünü bildirdi. Ayrıca Kim Young-Kwang’ın ajansı Wide-S Company de oyuncunun diziden teklif aldığını ve düşünme aşamasında olduğunu doğruladı.

Soğuk kalpli bir adamın görme yetisini kaybettikten sonra kendi benliğini bulmasını ve sonunda insanlara saygı duyması gerektiğini öğrenmesini konu almaktadır. Kendi ebeveynlerine bile saygı duymayan bu adam sıcak kalpli sekreterine âşık olur.

Kim Young-Kwang, eğer teklifi kabul ederse, dizide 'TT Mobile Media' adlı bir şirkette yönetici olarak çalışan Do Min-Yik karakterini canlandıracak. Huysuz birisi olmasına rağmen etrafta işleri yapacak insanlara ihtiyaç duymaktadır. Sekreteri olmadan gittiği tek yer vardır, orası da tuvalettir. Elleri ve ayakları sanki sadece süs niyetine oradaymış gibidir ve vücudunda kullandığı tek yer ağzıdır. O da sekreterine seslenmek içindir.  

Jin Ki-Joo, eğer teklifi kabul ederse, Do Min-Yik’in sekreteri olan Jung Gal-Hee karakterini canlandıracak. Neşeli, parlak ve cesur birisidir. Ancak bir sekreter olduğu için her zaman pasif, sakin, havalı ve nazik bir tavır sergilemektedir. Böylece, hiç kimse gerçekte ne düşündüğünü bilemez.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Judge vs. Judge" ve "Entertainer" dizilerinin yönetmeni Lee Gwang-Young oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Queen of Ring" ve "Divorce Lawyer in Love" dizilerini kaleme alan Kim Jung-A yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının Nisan ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)