Yu Jun-Sang, Jeon Hye-Bin ve Lee Chang-Yeob Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak + Lee Si-Young’a Diziden Teklif

Yu Jun-SangJeon Hye-Bin ve Lee Chang-Yeob’un KBS2’nun "What’s the Problem, Poong Sang?" adlı yeni dizisinde rol alacakları doğrulandı ve Lee Si-Young’a dizide rol alması için teklif götürüldüğü bildirildi.

Dizi, her zaman başkaları için yaşamış ve hayatı boyunca kendi için hiçbir şey yapmamış olan orta yaşlı yalnız bir adamın etrafında dönmektedir.

Yu Jun-Sang dizide ebeveynlerini kaybettikten sonra dört küçük kardeşi ile ilgilenmek zorunda kalan Lee Poong-Sang karakterini canlandıracak. Yu Jun-Sang en son, "Pied Piper" ve "Falsify" dizilerinde rol almıştı.

Jeon Hye-Bin dizide bir üniversite hastanesinde doktor olarak çalışan Lee Jung-Sang karakterini canlandıracak. Onun ikiz bir kız kardeşi vardır. Akıllı, mantıklı ve soğuk bir kişiliğe sahiptir. Üniversiteden bu yana ilişkisi olduğu doktor sevgilisi ile evlenmeye çalışmaktadır. Ancak erkek arkadaşının ailesi bu evliliğe karşı çıkmaktadır. Tekrar âşık olunca bir başka kriz patlak verir.

Lee Si-Young eğer teklifi kabul ederse Lee Jung-Sang’ın (Jeon Hye-Bin) ikizi olan Lee Hwa-Sang karakterini canlandıracak.

Lee Chang-Yeob en son, "All Kinds of Daughter-In-Laws", "20th Century Boy and Girl" ve "Rich Family's Son" dizilerinde rol almıştı.

Yu Jun-Sang ve Jeon Hye-Bin daha önce "Falsify" dizisinde birlikte rol almıştı.

Dizinin senaristliğini "Wang's Family" ve "Our Gab-Soon" dizilerini kaleme alan Moon Young-Nam yapmaktadır. Senarist Moon Young-Nam, "Wang's Family" dizisi ile 'En İyi Senaryo Ödülü'ne layık görülmüştü.

Dizinin ilk bölümünün Ocak 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)