Han Ji-Min, Nam Ju-Hyuk, Kim Hye-Ja ve Son Ho-Jun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Han Ji-Min, Nam Ju-Hyuk, Kim Hye-Ja ve Son Ho-Jun JTBC’nin "Dazzling" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacak.

Han Ji-Min ve Nam Ju-Hyuk dizide başrol karakterleri canlandırırken Kim Hye-Ja ve Son Ho-Jun dizide yardımcı karakterleri canlandıracak.

Fantastik türündeki dizi, aynı zaman dilimde yaşayan ve aynı zamanda farklı zaman dilimlerinde yaşayan iki kişinin etrafında dönmektedir. Kim Hye-Ja aniden zamanda ileri giderek kendini 70 yaşında bulur ve zamanda yolculuk yapabildiğini fark eder. Bir gün, muhabir olabilmek için çok çaba sarf eden ancak artık bundan vazgeçen Lee Joon-Ha adındaki genç bir çocuk ile tanışır.

Han Ji-Min dizide zamanda yolculuk yapabilen Kim Hye-Ja karakterini canlandıracak. Her şeye son derece olumlu bakan vefalı bir karaktere sahiptir. Adaletsizliğin yanında yer almayan bir haber spikeri olmanın hayalini kurmaktadır. Zamana müdahale etme yeteneğine sahip olmasına karşın ne yaparsa yapsın durumu biraz daha karmaşık bir hale getirir.

Nam Ju-Hyuk dizide bir muhabir olma hayali kuran Lee Joon-Ha karakterini canlandıracak. Hayalindeki işe kavuşmak için büyük çabalar sarf ettikten sonra hayaline kavuşamayınca umutsuzluğa kapılır. Hayatının en güzel günlerini boş geçirir ve amaçsız bir hayat yaşamaya başlar.

Kim Hye-Ja dizide Kim Hye-Ja’nın 70 yaşındaki halini ve Son Ho-Jun dizide Kim Hye-Ja’nın abisi olan Kim Young-Soo karakterini canlandıracak. Kim Young-Soo içerik oluşturucusu olarak çalışmaktadır. Haylaz bir kişiliğe sahiptir. Başka bir kaynakta ise Son Ho-Jun dizide Kim Hye-Ja’nın işsiz küçük erkek kardeşini canlandıracağı yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda Kim Suk-Yoon oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Senarist Lee Nam-Kyu ve Senarist Kim Soo-Jin birlikte yapacak. Senarist Lee Nam-Kyu, Senarist Kim Soo-Jin ve Yönetmen Kim Suk-Yoon daha önce "Wife's Having an Affair this Week", "Awl", "Living Among The Rich" ve "Old Miss Diary" dizilerinin yanı sıra "Detective K" film serisinde beraber çalışmıştı. Ayrıca Senarist Kim Soo-Jin "Mad Dog" ve "My Only Love Song" dizilerini kaleme almıştır.

"Dazzling" dizisinin çekimlerine geçtiğimiz ay başlandığı ve ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanacağı bildirildi.

Kaynak: (1), (2), (3)