Do Kyung-Soo’nun Yeni Filmi "Swing Kids"in İki Yeni Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 20-11-2018, 13:17

Başrollerinde 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo, Park Hye-Soo ve Oh Jung-Se’nin rol aldığı "Swing Kids" filminin iki yeni afişi yayımlandı.

Film, Kuzey Kore ve Güney Kore savaşı sırasında geçmektedir. Güney Kore kampımda esir bir Kuzey Kore askeri (Do Kyung-Soo) tüm o kaosun içinde tap dansına âşık olur. Bu arada, film, Jang Woo-Sung tarafından yazılan ve Kim Tae-Hyung tarafından yönetilen bir Kore müzikali "Rho Ki-Soo"dan uyarlanmıştır.

Yayımlanan her iki afişte de 'Swing Kids' olarak adlandırılan tap dans grubunun üyeleri yer almaktadır. Bu gurubun üyeleri; bir asker olan Roh Ki-Soo (Do Kyung-Soo), eski Broadway yıldızı Jackson (Jared Grimes), dört dil bilen çevirmen Yang Pan-Rae (Park Hye-Soo), eşini bulmak için ünlü biri olmak isteyen Kang Byung-Sam (Oh Jung-Se) ve dans etmekte şaşırtıcı derecede yetenekli olan Xiao Pang (Kim Min-Ho).

Her iki afişin sloganında, "Bütün dünyayı yerinden sarsacak insanlar geliyor!"  yazmaktadır.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini "Tazza: The Hidden Card" ve "Sunny" filmlerini hem yöneten ve senaristlerinden biri olan Kang Hyung-Chul yapmaktadır.

Filmin bu yılın 19 Aralık'ta, Güney Kore'de, gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1)