Do Kyung-Soo’nun Yeni Filmi "Swing Kids"in İki Yeni Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     20-11-2018, 13:17

Başrollerinde 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo, Park Hye-Soo ve Oh Jung-Se’nin rol aldığı "Swing Kids" filminin iki yeni afişi yayımlandı.

Film, Kuzey Kore ve Güney Kore savaşı sırasında geçmektedir. Güney Kore kampımda esir bir Kuzey Kore askeri (Do Kyung-Soo) tüm o kaosun içinde tap dansına âşık olur. Bu arada, film, Jang Woo-Sung tarafından yazılan ve Kim Tae-Hyung tarafından yönetilen bir Kore müzikali "Rho Ki-Soo"dan uyarlanmıştır.

Yayımlanan her iki afişte de 'Swing Kids' olarak adlandırılan tap dans grubunun üyeleri yer almaktadır. Bu gurubun üyeleri; bir asker olan Roh Ki-Soo (Do Kyung-Soo), eski Broadway yıldızı Jackson (Jared Grimes), dört dil bilen çevirmen Yang Pan-Rae (Park Hye-Soo), eşini bulmak için ünlü biri olmak isteyen Kang Byung-Sam (Oh Jung-Se) ve dans etmekte şaşırtıcı derecede yetenekli olan Xiao Pang (Kim Min-Ho).

Her iki afişin sloganında, "Bütün dünyayı yerinden sarsacak insanlar geliyor!"  yazmaktadır.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini "Tazza: The Hidden Card" ve "Sunny" filmlerini hem yöneten ve senaristlerinden biri olan Kang Hyung-Chul yapmaktadır.

Filmin bu yılın 19 Aralık'ta, Güney Kore'de, gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…